Breaking News

Gadżety do łazienki, czyli co zadba o jej niezrównany nastrój?

Trudno urządzić stylowe miejsce bez ciekawej łazienki. Dywaniki łazienkowe zapewniają w niej ciepło i dodadzą odrobinę ciepłego klimatu. Czy pozostałe dobrze przemyślane akcesoria dodadzą trochę wyjątkowego wyglądu oraz sprawdzą się w trakcie wykonywania czynności higienicznych?

Jak wyposażyć łazienkę w praktyczne i eleganckie gadżety

Efektowne gadżety nie kosztują zbyt dużo, a diametralnie potrafią zmienić klimat wnętrza. To przedmioty, które teoretycznie mogą nie pojawić się w jakimś punkcie, natomiast jeśli zaczniemy ich używać, żaden z domowników nie potrafi się bez nich obejść podczas pobytu w łazience. W ramach wizyt w toalecie sporo miłośników relaksu lubi sięgnąć po jakiś drobiazg do przerzucenia stron, jednakże by czasopisma nie poniewierały się po zakątkach łazienki, możesz zastosować dedykowany pojemnik na prasę. Przykręca się go na ścianie tuż obok rolki na papier. Nie powinno się zaniedbywać tego rytuału – toaleta to miejsce, w którym nawet przez moment pobędziemy sami. Raczej mamy pewność, iż podobny składnik wystroju łazienki na pewno się przyda. Ustawia się go też przy wannie, wtedy może okazać się pomocny jako stojak na wino – to świetne uzupełnienie weekendowego wypoczynku tylko dla ciebie. Dywanik do łazienki spowoduje, że wyjście z wody okaże się dużo łatwiejsze, a boskie napitki zapewnią dobry nastrój i pozwolą na rozluźnienie organizmu.
Przez brak praktycznego statywu po prostu będziesz mieć trudniej

Warto również zaplanować nabycie statywu na suszarkę – to zdecydowany bezkonkurencyjnea wśród ogólnodostępnych alcesoriów. Ile razy poplątany przewód rozkręca niepotrzebne kwasy i nos na kwintę przez następne kwadranse! Mocowanie ma wyłącznie zalety, dba o komfort i podnosi poziom bezpieczeństwa podczas częstej toalety. Opłaca się zainstalować go niedaleko lustra – takie zestawienie będzie optymalne.
Skorzystaj z tego patentu – magnes w mydle

Kolejną innowacją w łazience będzie dedykowany magnes w pojemniku na mydło. Klasyczny zasobnik na mydło zwykle narażony jest na tworzenie się rozmiękczonej mazi w stojącej tam cieczy. Z tym nieskomplikowanym patentem użycie mydła okaże sę dużo łatwiejsze. Gospodyni nie będzie się już zmagać usuwaniem mazistego mydlanego śladu.
Z koszem na ścianę jednak prościej

Kosz musi znaleźć się w każdej łazience, ale w miejsce klasycznego urządzenia warto zdecydować się na wersję na ścianę. To urządzenie wprost idealne dla małej przestrzeni. Dywaniki do łazienki i kosz na ścianę to wersja minimum. Zobacz, jak dużo czasu zaoszczędzisz podczas sprzątania, gdy z łatwością oporządzisz go mopem. Nie znajdzie się chyba osoby, która nie ucieszy się z podobnego dodatku do łazienki – ten wyjątkowy przedmiot dostępny jest w korztysnej cenie, zatem nie obciąży za bardzo domowego budżetu.